Úvodní příspěvek na tomto finančním blogu bych rád věnoval osobní půjčce od společnosti Cetelem, která na českém peněžním trhu působí již více než patnáct let. V portfóliu služeb tak například najdete různé typy pojištění, účelové a neúčelové půjčky nebo spotřebitelské úvěry. Cetelem patří do rodiny BNP Paribas Personal, což je významná francouzská banka se širokou působností.

Rychlá osobní půjčka je pravděpodobně nejpopulárnějším finančním produktem. Skrývá v sobě tyto 4 podprogramy (na cokoliv, na auto, na bydlení a konsolidace půjček). Podle potřeb si můžete vypůjčit od 20 000,- Kč do 1 000 000,- Kč a to se splatností 6 až 120 měsíců.

Pro nezávažný výpočet jsme použili důmyslnou online kalkulačku na oficiálních stránkách. Při půjčce 100 000,- Kč se splatností na 2 roky dostáváme tyto čísla.

Výše měsíční splátky 4 650,- Kč, RPSN 11,32 %, roční úroková sazba 6,88 %, celková částka splacená klientem tedy činí 111 600,- Kč.

Dlužníci se při nedodržení splátkového kalendáře mohou již tradičně těšit na nemalé poplatky z prodlení.

Konsolidace půjček Cetelem

Cetelem pružně reaguje na aktuální trendy a proto do své nabídky začlenila stále populárnější konsolidaci půjček a to prostřednictvím programu Combi půjčka. Veškeré úvěry jsou „jednoduše“ sjednoceny. Jak to vypadá v reálu? Sjednocení probíhá až do výše 500 000,- Kč. Splatnost je volitelná a to v rozmezí 6 až 120 měsíců.  1. Napiš svůj názor a zkušenosti.